Kurumsal

Albayrak Yapı Sundurma, kapı veya bir geçidin dış tarafındaki girişine çatı olacak şekilde, girişi hava etkenleri, yağmur, güneş gibi dış etkilerden korumak için arkası duvara yaslanan yapıdır. Bölgesel mimarilere göre değişiklik gösteren çok çeşitli sundurma tipi bulunur. Binaların dış cephelerinde bulunan sundurmalar yerle bağlantısız olabilir yada parmaklık elemanlar ile desteklenebilir.

Halk arasında sundurma olarak bilinse de diğer adıda saçaktır. Sundurmalar genelde kapı önü ve pencere önüne uygulanmaktadır. Kullanılan sundurmalar ise cam, ahşap ve polikarbondur. Olumsuz güneş ışınlarını ( UV. ) %100 filtreleyerek uygulanan alana ve uygulanan alandaki eşyalarınıza zarar gelmemesini sağlamaktadır.

Sundurmaların altındaki zemin yer ile aynı hizada olabilir ya da birkaç basamaklık merdiven ile çıkılabilir. En az bir kişinin rahatlıkla içinde durabileceği boyutlarda inşa edilir. Sundurmaların daha büyük boyutlarda, bütün ön cepheyi kaplayan türlerine veranda denir.

Albayrak Yapı Sundurma; Sundurmalar yeterli genişlikte oldukları takdirde üst kat zemininde balkon olarak kullanılabilirler. Bu yapılar Hint mimarisinde önemli bir yer tutar. Firmamıza sitemizde yer alan iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki menüler aracılığı ile örnek sundurma modellerini de inceleyebilirsiniz.

İSTANBUL´UN TÜM İLÇELERİNE ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZ VARDIR..

Ayın Ürünü
PRATİK SUNDURMA
%
20
İNDİRİM
FİYAT SORUN 0532 583 04 53
PRATİK SUNDURMA
%
20
İNDİRİM
FİYAT SORUN 0532 583 04 53
PRATİK SUNDURMA
%
25
İNDİRİM
FİYAT SORUN 0532 583 04 53
Sundurma Ürünleri Diğer Hizmetlerimiz