Üsküdar Cam Sundurma Fiyatları

Üsküdar Cam Sundurma Sistemleri; teknik olarak paslanmaz, çelik, alüminyum ya da demir konsül taşıyıcılı olabilir. Modern üretim tesislerimizde size özel şekilde imal edilir. Cam Sundurma Sistemin de camlar temperli ve lamine camlı olarak üretilir bu sayede iki kat daha güvenli olur. Eğer cam şiddetli bir darbeye maruz kalır ve kırılırsa asla yere düşmez ve olduğu yerde asılı kalır.

Firmamızın üretimlerini yaptığı cam saçak, paslanmaz Kanopi, cam parapet cam sundurmalar özellik olarak hazırda bulan malzemeler değil tamamen firmamızın ar-ge çalışmaları ve cam saçak detaylarına göre uygulama yapılacak binanın karakteristik Özelliğine uygun olarak tasarlanmaktadır. Cam Sundurma konsol açıklıkları uzama mesafelerimiz 5 metre ye kadar gelebilmektedir.

Paslanmaz Camlı Markiz Sundurmalar özellikle AVM’ lerde, İş merkezlerinde, Hastanelerde ve prestijli binaların ana girişlerinde uygulanmaktadır,

Bu yapılarda ağırlık olarak kullandığımız malzemeler paslanmaz çelik yada boyalı siyah saç, paslanmaz çelik veya boyalı NPU vb profiller kullanılmaktadır.

Detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Ayın Ürünü
PRATİK SUNDURMA
%
20
İNDİRİM
FİYAT SORUN 0532 583 04 53
PRATİK SUNDURMA
%
20
İNDİRİM
FİYAT SORUN 0532 583 04 53
PRATİK SUNDURMA
%
25
İNDİRİM
FİYAT SORUN 0532 583 04 53
Sundurma Ürünleri Diğer Hizmetlerimiz